Koos majanduse, aga ka me isikliku eduga on kasutatud autode turule tulnud hinnatõus jäänud püsima. Meil tuleb samasuguse sõidki eest aastataguse ajaga võrreldes 8% rohkem maksta. Kusjuures hinnatõus erinevate sõidukiklasside vahel näitab selget sõltuvust nende kasutuskuludest – säästlikumatele mudelitele on saanud osaks suurema hinnatõusu kui suurte mootoritega ja kallima remondiga sõidukitele. Mõned ökonoomsed ja töökindlad mudelid on lausa defitsiitsed, sest praegused omanikud neid müüma ei kiirusta ja taolisi ei suudeta juurde importida teistest EU riikidest.
Sõiduki klass -Hinnamuutus 2006(2kv) / 2007(2kv)
- Väikeauto +9%
- Väikepere auto +11%
- Keskklassi auto +8%
- Suurpere auto +5%
- Kõrgklassi auto +7%
- Sportauto +9%
- Maastur -3%
- Paki-maht auto +8%
- Indeks +8%
Hinnatõus on üldtunnustatult halb asi, õlle puhul seab valitsuse ohtu ja toob häälekaid etteheiteid. See osa kes hinnastõusust kasu lõikavad on tagasihoidlikum ja enamuses vaikiv. Kasutatud autode turul toimunud hinnatõusust saame osa praktiliselt me kõik, sest kõik tänavatel ringi sõitvad autod on kasutatud autod. Justkui imeväel kallimaks läinud auto eest saate raha kätte tema müümisel. Vägagi tihti pole aga kasutatud auto omanik ise oma auto müüja, vaid selleks osutub autofirma kellelt võtate uue liisingusse või tagastate kasutusrenti võetud auto kunagisele müüjale. See on mugavus, aja kokkuhoid, aga ka kaotus rahas. Otsus oma kasust loobumiseks tuleb lihtsalt, sest kasutatud auto müük on professionaalseid oskusi ja aega vajav tegevus. Selle ala profid pingutasid see kevad üle ja importisid märtsis riiki sõidukeid rohkem kui suutsid müüja ja tekitasin müügiplatsidele korraliku laoseisu. Meie, ostjate, jaoks aga tähendab see suurt valikut. Märtsis müümata jäänud autode tõttu imporditi aprillis juurde tavalise tõusutempo asemel juba 200 kasutatud sõidukit vähem. Oma mõju oli ka ostjate ettevaatlikumaks muutumisel. Ka mujal tekkinud väiksed hinnatõusud küünitavad me rahakotist osa saama ning kinnisvara turul toimuv tegi potentsiaalseid ostjaid ettevaatlikumaks, et uusi trende hinnata.
Esmakordselt Eesti autoturu ajaloos - on alanud kasutatud autode importijate allajäämine uute müüjatele
Üks kemplemine on leidnud lahenduse, kas auto osta uuena salongist või kasutatud turult – uute müüjad on suutnud tervelt 10% kasvatada oma müüki kasutatud autode turu arvelt. Seni on uute ja rekordgraafikus püsiv autode müük olnud kasutatud autode impordist ikka kõigest kolmandik (32%). Selle aasta esimese kvartaliga on astutud samm edasi. Pikka aega on potentsiaalseid ostjaid töödelnud autoesinduste turunduskommunikatsioon, et neid tõmmata salongidesse uusi valima on vilja kandmas. Õla on sellele alla pannud ka liisingud, kes annavad uutele sõidukitele soodsamaid võimalusi. Ka uute sõidukite kindlustamisel tuleb vahe vahele, mis kõik kokkuvõttes teeb kuumakse vastuvõetavamaks ja konkurentsivõimelisemaks.
